15 lipca 2020

Najlepsze technologie multimedialne i dotykowe

Jeżeli szukasz firmy o ogromnym doświadczeniu, profesjonalnej i godnej zaufania to bardzo dobrze trafiłeś. Opisywane usługi należą do jednej z najepszych firm zajmujących się technologiami multimedialnymi.

Realizacje firmy Videofonika

Technologia dotykowa jest coraz częściej stosowana w wielu urządzeniach oraz w wielu branżach. Stale poprawiana jest ich trwałość i niezawodność, co sprawia, że stają się one elementem naszej codzienności. Sądzi się, że w przyszłości ekrany dotykowe staną się głównym typem interfejsu pomiędzy człowiekiem a maszyną. Już dzisiaj możemy znaleźć je w hotelach, gdzie znacznie poprawiają jakość obsługi klienta.

Ekrany z panelem dotykowym to urządzenia, które w dzisiejszych czasach są powszechnie stosowane, ponieważ zapewniają wygodę i komfort użytkownika. Dzięki tej technologii, użytkownik wchodzi w interakcję z komputerem przez bezpośrednie dotykanie powierzchni ekranu. Wbudowane w monitory czujniki sensoryczne wykrywają dotyk i zależnie od miejsca dotknięcia ekranu, przekazują do komputera właściwe instrukcje. Obsługa urządzeń wyposażonych w panele dotykowe jest prosta i łatwa do zrozumienia, a same urządzenia charakteryzują się czytelnością obrazu, dokładnością rozpoznawania miejsca dotyku, szybką reakcją na dotyk oraz dużą wytrzymałością. Przedstawiamy przykładowe realizacje Videofoniki w turystyce.

Best Western Kraków Old Town
Dla hotelu firma wykonała oraz zainstalowała monitor dotykowy V-SCREEN 55”. Obiekt znajduje się w samym sercu Krakowskiego Starego Miasta. W połączeniu z oprogramowaniem hotelowym iLumio urządzenie pełni funkcję infokiosku dla gości, którzy mogą na nim odnaleźć różnego rodzaju lokalne atrakcje, sprawdzić jak do nich dotrzeć oraz ogólnie zaplanować swój pobyt w Krakowie. Znalezienie monitora w hotelowym lobby w pobliżu recepcji ułatwia komunikację z gośćmi hotelu oraz poprawia jakość obsługi klienta.

Q Hotel
Zadaniem Videofoniki było dostarczenie stołów dotykowych oraz oprogramowania do baru hotelowego. W tym celu wykorzystano stoły @Table 42” o wysokości 45 cm. Stoliki mają na celu uatrakcyjnienie oferty hotelowej oraz zaprezentowanie dodatkowych usług hotelu poprzez oprogramowanie Concierge. Dzięki temu przyciągnięto większą ilości klientów. Co więcej poprzez możliwość zagrania przez klientów w różne gry takie jak: Memo, Puzzle, Jackpot, samo oczekiwanie w lobby hotelu stało się czystą przyjemnością. Umieszczenie jednego ze stolików w hotelowym lobby w pobliżu drink baru zauważalnie zwiększyło obroty tego baru w porównaniu do okresu sprzed instalacji @Table.

Radisson Blue Resort Świnoujście
W tym ekskluzywnym hotelu w Świnoujściu firma zainstalowała 66 sztuk monitorów o przekątnej 43” i 55” z czego 18 z nich wyposażonych zostało w nakładki dotykowe V-SKIN 43. Wszystkie dotykowe punkty DS. dostały wydajne komputery z procesorami i5 oraz profesjonalne uchwyty montażowe, z których część z nich była na ramieniu uchylnym. Do tego wykonano 2 sztuki zewnętrznych totemów interaktywnych 55” V-TOTEM OUTDOOR 55”, które zlokalizowano przed hotelem po to, by zapraszać przechodniów atrakcyjnymi treściami multimedialnymi.