15 lipca 2020

Najlepsze technologie multimedialne i dotykowe

Jeżeli szukasz firmy o ogromnym doświadczeniu, profesjonalnej i godnej zaufania to bardzo dobrze trafiłeś. Opisywane usługi należą do jednej z najepszych firm zajmujących się technologiami multimedialnymi.

Ekrany i monitory dotykowe V-SCREENS

V-Screens są nowoczesnymi monitorami dotykowymi, które przeznaczone są głównie do pracy grafików, osób zarządzających agencjami interaktywnymi, marketingowymi oraz SEO. Jest to również świetne rozwiązanie dla specjalistów z zakresu planowania strategii rozwoju firmy. Mimo, że od lat dostępne są w wielu punktach naszego kraju, to prawdziwy wybuch popularności ma obecnie miejsce w sieci. Wyjaśniamy, co warto wiedzieć o V-Screens i dlaczego są tak pomocne w pracy.

Żeby dobrze zrozumieć zalety działania ekranów dotykowych wystarczy zwizualizować sobie salę konferencyjną, w której znajduje się 20 osób. Wszyscy siedzą przy dużym stole i w celu sprawnej komunikacji dzielą się swoimi wizjami i pomysłami na projektorze. Do tego urządzenia może być podłączonych do kilkunastu monitorów dotykowych V-Screens, co znacznie zwiększy efektywność pracy. Obsługa tego rodzaju ekranów wygląda identycznie, jak w przypadku innych urządzeń dotykowych i wiąże się z dużą wygodą, prostotą oraz perfekcyjną precyzją.

Zastosowanie monitorów dotykowych
Możliwości zastosowania tego rodzaju urządzeń jest obecnie niewyobrażalnie dużo, ponieważ tego typu technologie, dzięki niezwykłej funkcjonalności można wykorzystać praktycznie w dowolnej branży. Monitory dotykowe, oprócz szerokiego zastosowania w smartfonach, tabletach i komputerach są też wykorzystywane w punktach informacyjnych, bankomatach oraz biletomatach, jako marketing multimedialny. Urządzenia można zastosować w przemyśle w celu sterowania procesami przemysłowymi, w sprzęcie medycznym, w sprzęcie biurowym, w obsłudze pojazdów oraz w maszynach lotniczych. Firma Videofonika udostępnia technologie dotykowe w standardowej podczerwieni IR (2-40 jednoczesnych pkt. dotyku) oraz ze specjalną pojemnościowością PCAP (10 lub 40 pkt dotyku), które dobierane są zależnie od potrzeb klienta. Monitory interaktywne firmy Videofonika dostępne są w kilku rozmiarach: 24”, 27” dedykowanych dla grafików i sektora medycznego; 43”, 49”, 55” jako najbardziej popularne rozmiary, mająca swoje zastosowanie w rozwiązaniach typu Digital Signage oraz 65″, 75”, 85” dla specjalnych aplikacji.

Zalety ekranów interaktywnych
V-SCREENS wyposażone są w specjalne hartowane szkło z powłoką anti-glare, która chroni monitor przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo specjalnie dostosowana powołoka sprawia, że palec płynnie porusza się po jego powierzchni, co zapobiega zabrudzeniom. Kolejną zaletą jest spora oszczędność miejsca, ze względu na brak myszy i klawiatury. Oszczędzamy też czas, ponieważ obsługa aplikacja jest zwyczajnie szybsza. Ekrany dotykowe nie zacinają się więc oszczędzamy też nerwy. V-SCREENS są profesjonalnie zintegrowane z nakładkami dotykowymi V-SKIN. Dzięki zaawansowanym panelom LCD pracują w trzech trybach: 12/7, 16/7, a nawet 24/7 oraz występują w dowolnym rozmiarze dla dowolnego sektora biznesu. Obraz na tego typu ekranach posiada wysoką rozdzielczości UltraHD.