15 lipca 2020

Najlepsze technologie multimedialne i dotykowe

Jeżeli szukasz firmy o ogromnym doświadczeniu, profesjonalnej i godnej zaufania to bardzo dobrze trafiłeś. Opisywane usługi należą do jednej z najepszych firm zajmujących się technologiami multimedialnymi.

Z dnia na dzień coraz więcej firm decyduje się na wykorzystanie ekranów dotykowych w swojej działalności. Jest to szczególnie atrakcyjne dla tych, którzy prowadzą jakieś zajęcia edukacyjne, czy też np. lokal gastronomiczny. Wówczas za pomocą profesjonalnych ekranów dotykowych można znacznie ułatwić użytkownikom i klientom interakcję, która na pewno ma duży wpływ na postrzeganie lokalu oraz budowanie marki. V-Table Videofoniki to ekran dotykowy w formie stołu, który sprawia, że nauka oraz zabawa otrzymują zupełnie nowy wymiar.

V-Table to nowoczesny stół dotykowy przeznaczony do zaawansowanych zastosowań. Urządzenie to sprawdzi się szczególnie w firmach, gdzie wymagana jest prosta oraz szybka prezentacja różnego rodzaju treści czy danych. Dzięki wykorzystaniu urządzenia dotykowego będzie to możliwe, a przedstawione schematy na pewno znacznie bardziej zrozumiałe. V-TABLE znalazło już swojego miejsce w Muzeum Pana Tadeusza Ossolineum, na Forum Designu, w Auchanie, w HB Reavis, prywatnym gabinecie stomatologicznym Materniak, w Q Hotel, w Muzeum II Wojny Światowej, w Muzeum Śląskim oraz w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej. A jakiego rodzaju stoły są wykorzystywane w tych realizacjach?

V-TABLE KIDS
To rozwiązanie przygotowano z myślą o najmłodszych, co oznacza, że doskonale sprawdza się w galeriach handlowych w strefach gier i zabaw. Zaokrąglone kształty oraz blat ze szkła hartowanego oprawionego w wytrzymały Corian® sprawiają, że stół jest bezpieczny dla dzieci oraz odporny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Metalowy korpus dostępny jest w dowolnym kolorze i umożliwia personalizację logotypem lub grafiką wybraną przez klientów. Stoły multimedialne V-TABLE KIDS dostępne są w trzech podstawowych przekątnych, czyli 43”, 49”, 55”. Wykorzystane monitory UltraHD wyświetlają obrazy o wysokiej rozdzielczości i pozwalają na pracę w trybie 18/7. Na specjalne życzenie wykonywane są stoły V-TABLE KIDS z dowolnym, monitorem w dowolnym kształcie i rozmiarze specjalnie według wymagań klienta. Do stołu V-TABLE KIDS można opcjonalnie dodać pakiet gier dla dzieci wraz z konfiguracją komputera zabezpieczającą przed wyjściem z aplikacji lub włączeniem niepowołanego oprogramowania czy strony internetowej.

V-TABLE CUSTOM
Tego rodzaju stoły to multimedialne urządzenia tworzone na specjalne zamówienie według koncepcji architekta lub projektantów. Ta szeroka grupa produktów zazwyczaj znajduje zastosowanie w nowoczesnych muzeach, centrach edukacyjno-naukowych oraz innych obiektach użyteczności publicznej. Odznaczają się różnorodnością kształtów i wysoką jakością materiałów wykończeniowych takich jak Corian®, stal nierdzewna, stal kortenowska pokryta w kontrolowany sposób rdzą oraz szkło i drewno. Stoły multimedialne przygotowywane na specjalne zamówienie wyróżniają się wśród konkurencji i podnoszą jakość prezentowanych produktów czy usług, wspierając tym samym sprzedaż.