15 lipca 2020

Najlepsze technologie multimedialne i dotykowe

Jeżeli szukasz firmy o ogromnym doświadczeniu, profesjonalnej i godnej zaufania to bardzo dobrze trafiłeś. Opisywane usługi należą do jednej z najepszych firm zajmujących się technologiami multimedialnymi.

Ściana interaktywne V-WALL

V-WALL to multimedialna ściana, która może osiągać naprawdę spore rozmiary, a przy tym posiada wiele ciekawych możliwości. Dzięki wykorzystaniu multimedialnej ściany możesz zmienić wizerunek swojej firmy, przyciągnąć rzesze nowych klientów lub dotrzeć do większej grupy odbiorców. Jest to nie tylko rozwiązanie marketingowe, ale również praktyczne narzędzie konferencyjne lub biurowe. Prezentacje wyświetlane na tego rodzaju urządzeniach są lepiej przyswajane i zwyczajnie bardziej interesujące. Interaktywne ściany V-Wall są w pełni dotykowe i mogą wyświetlać kilka osobnych projektów. Podobnie jak ekrany komputerowe połączone technologią SLI dzielą obszar multimedialny na kilka części. Oznacza to, że w czasie planowania strategii lub jakichkolwiek prac związanych z projektowaniem przyszłości firmy współpracownicy mogą na jednym ekranie wyświetlić kilka pomysłów i w czasie rzeczywistym dokonywać w nich korekt. Co jeszcze warto wiedzieć?

V-WALL to ściana video, która złożona jest z bezszwowych ekranów LCD i której przekątna może dochodzić nawet do 300”. Urządzenie wyposażone jest w technologię multi-touch, a 40 jednoczesnych punktów dotyku pozwala na interakcję z obrazem wielu osób jednocześnie. Wybierając takie innowacyjne rozwiązania zapewnisz wszystkim uczestnikom Twojego wydarzenia wyjątkowe doznania wizualne. V-WALL pozwala tworzyć kreatywne rozwiązania, angażujące Twoich klientów, Twoją publiczność oraz Twoją grupę docelową. Tego rodzaju wyjątkowe doświadczenia wizualne i dotykowe na długo zapadają w pamięć.

V-WALL PERMANENT
Dla tych, którzy potrzebują spektakularnej oraz interaktywnej instalacji do prezentacji video opracowano V-WALL do stałych instalacji. Poprzez zastosowanie tego rozwiązania można uzyskać interaktywną ścianę video multi-touch o przekątnej nawet do 300”. Zbudowana na podstawie wytrzymałej konstrukcji, ściana zostaje na stałe zamontowana do podłoża bądź ściany budynku. Z tyłu takiej konstrukcji znajduje się pomieszczenie serwisowe, oferujące łatwy dostęp do monitorów.

V-WALL MOBILE
Jeśli różnego rodzaju targi, konferencje, ekspozycje, koncerty, wiece i wszelkie eventy to Twoja codzienności, mobilna multidotykowa ściana video będzie dla Ciebie rozwiązaniem idealnym. Urządzenie może być wszędzie, zawsze tam gdzie jest potrzebne. Mobilny V-WALL jest wytrzymałą aluminiową konstrukcją na specjalnych kółkach, która zdolna jest do utrzymania i przewożenia ścian zbudowanych z wielu monitorów i szkła z nakładką dotykową. Łatwo i szybko można przetransportować ją tam, gdzie akurat jest potrzebna po to, aby zrobić wrażenie na klientach.

V-WALL OVERLAY
To rozwiązanie jest bardzo ekonomiczne, przy czym łatwo pozwala uatrakcyjnić istniejącą już ścianę video. Z tym urządzeniem zwyczajny video wall zamienisz w ścianę interaktywną. Na tradycyjnej ścianie video instaluje się nakładkę dotykową i uchwyty mocujące do ściany budynku, co pozwala uchronić monitory bezszwowe przed ryzykiem zniszczenia.