15 lipca 2020

Najlepsze technologie multimedialne i dotykowe

Jeżeli szukasz firmy o ogromnym doświadczeniu, profesjonalnej i godnej zaufania to bardzo dobrze trafiłeś. Opisywane usługi należą do jednej z najepszych firm zajmujących się technologiami multimedialnymi.

Zastosowanie technologii dotykowej w medycynie

Choroby cywilizacyjne, starzenie się społeczeństw, trudne do zidentyfikowana mutacje nowych zarazków, a do tego niewydolność systemów opieki zdrowotnej to problemy, jakie trapią współczesną medycynę. Na szczęście z pomocą przychodzi nowa technologia dotykowa, która pomaga zarówno w organizacji pracy, jak i zabiegach medycznych.

Współczesna medycyna stawia czoła wyzwaniom wykorzystując postęp w rozwoju najnowszych technologii. Pozwala to wielu lekarzom, naukowcom i pacjentom, z optymizmem patrzeć w przyszłość. Medycyna przyszłości wykorzystuje innowacyjną technologię dotykową wraz z Videofoniką.

PROTOM Dental – Gabinet Stomatologiczny i Implantologiczny
Zadaniem Videofoniki było wykonanie i montaż monitora dotykowego V-SCREEN 40” PREMIUM wraz z regulowanym uchwytem sufitowym. Firma wykonała oraz zainstalowała w gabinecie stomatologicznym monitor dotykowy V-SCREEN 40” PREMIUM z ekranem dotykowym pojemnościowym oraz frontem szklanym, który odporny jest na uszkodzenia i zalania. Takie specjalne szkło pomaga utrzymać czystość w gabinecie, ponieważ można je czyścić standardowymi środkami bakteriobójczymi. Technicy dodatkowo przygotowali specjalny uchwyt sufitowy z płynną regulacją za pomocą sprężyn gazowych, co znacznie ułatwia manewrowanie ekranem pośród specjalistycznego sprzętu dentystycznego. Przygotowane urządzenie pomaga doktorowi omawiać konkretne przypadki razem z pacjentem na podstawie wyświetlanych zdjęć RTG lub zwykłych zdjęć wysokiej rozdzielczości. Poza godzinami przyjęć ekran dotykowy służy planowaniu harmonogramu wizyt wraz z personelem gabinetu.

MATERNIAK – Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Zadaniem firmy było zaprojektowanie i wykonanie stołu multimedialnego V-TABLE 43” z ładowarkami indukcyjnymi wraz z oprogramowaniem BROWSER i TOUCH PAINT. Dla gabinetu stomatologicznego Videofonika zaprojektowała i wykonała designerski stół multimedialny z wysokiej jakości materiałów, jak dębowy blat czy nogi ze szczotkowanej stali nierdzewnej w charakterystycznym kształcie, które nadają stolikowi niepowtarzalnego charakteru. Mebel świetnie wpisuje się w nowoczesne wnętrze poczekalni. Zainstalowane oprogramowanie multi-touch znacznie umila czas pacjentom oczekującym na wizytę. I tak np. program TOUCH PAINT pozwala najmłodszym rozwijać talenty malarskie, a BROWSER umożliwi przeglądnięcie aktualności w sieci ich rodzicom. Wygodnym elementem stolika są dwie ładowarki indukcyjne umieszczone pod szkłem, które podładują baterie wyczerpanym smartfonom.

Instytut Hematologii i Transfuzjologii
Dla instytutu przygotowano wielkoformatowy monitor dotykowy V-SCREEN 80” na bazie profesjonalnego panelu LCD 80” oraz nakładki dotykowej na podczerwień. Ekran posiada wbudowany komputer typu OPS oraz szkło ochronne AntiGlare. Urządzenie używane jest do podglądu zabiegów na żywo z wielu sal operacyjnych jednocześnie dzięki specjalnemu procesorowi graficznemu. Tym sposobem można analizować przebieg operacji w czasie rzeczywistym oraz konsultować działania.