15 lipca 2020

Najlepsze technologie multimedialne i dotykowe

Jeżeli szukasz firmy o ogromnym doświadczeniu, profesjonalnej i godnej zaufania to bardzo dobrze trafiłeś. Opisywane usługi należą do jednej z najepszych firm zajmujących się technologiami multimedialnymi.

Stół multimedialny V-TABLE

Stoły multimedialne to zasadniczo ekrany dotykowe z dedykowaną aplikacją. Oznacza to, że dna firma zamawia stoły multimedialne, do których opracowywana jest specjalna aplikacja dostosowaną do funkcji, jaką stół będzie spełniał. Tego rodzaju urządzenie posiadają więc nieograniczone możliwości, które można wykorzystać na wiele sposobów. Stół może służyć w poczekalni, do złożenia zamówienia, do prezentacji oferty, do gier i zabaw lub do edukacji. Co jeszcze potrafią?

V-TABLE to multimedialny stół dotykowy, o którego kształcie, rozmiarze czy kolorze decyduje klient. Wszystko zostanie opracowane adekwatnie do miejsca, w którym ma być postawiony i funkcji, jakie ma spełniać. V-TABLE wyposażono w profesjonalny panel LCD przystosowany do pracy w pozycji stołu oraz odpowiednią wentylację, która sprawia, że może pracować w trybie ciągłym. Wykorzystana technologia dotykowa pojemnościowa działająca przez szkło sprawia, że można uzyskać blat w formie jednolitej powierzchni bez dodatkowych ram, który jednocześnie jest odporny na zalania oraz łatwy w utrzymaniu czystości. Wszystkie te cechy pozwalają na wykorzystanie stołów multimedialnych V-Table w miejscach publicznych o dużym natężeniu ruchu takich jak galerie handlowe, kina, lotniska czy targi.

@Table – Bestseller
Stół multimedialny @Table jest doskonałym rozwiązaniem biznesowym, pozwalającym w atrakcyjny sposób przedstawić ofertę firmy. Jego ostre kształty i wykończenie w czarnym szkle, w połączeniu ze szczotkowaną stalą nierdzewną, idealnie wpasowują się w nowoczesne wnętrza biurowe. Produkt ten jest najczęściej wybierany przez klientów Videofoniki jako uzupełnienie sal konferencyjnych, showroomów bądź hotelowych lobby. @Table wyposażono w pojemnościowy ekran dotykowy, profesjonalny monitor oraz komputer typu mini-PC na systemie operacyjnym Windows. To wszystko sprawia, że jest to w pełni niezależne urządzenie, które świetnie sprawdzi się w każdej firmie. Warto dodać, że @Table to nie tylko stół multimedialny. Otóż po dokupieniu specjalnej podstawy w łatwy sposób i niewielkim kosztem może on się przeobrazić w  interaktywny totem, który przyciągnie uwagę nowych klientów. To jednak nie wszystko! Front wykonany ze szkła umożliwia personalizację totemu, dzięki naklejanym w łatwy sposób dedykowanym grafikom lub logo klienta. 

V-TABLE X
Jest to niewątpliwie designerski mebel, dedykowany do poczekalni w prywatnych gabinetach lekarskich lub innych nowoczesnych firmach, który umili czas oczekiwania klientom. Wykorzystany monitor profesjonalny 43” posiada ekran dotykowy, który działa przez szkło i właśnie dlatego jest odporny na zalanie oraz inne uszkodzenia. Z kolei wbudowane ładowarki indukcyjne pozwalają naładować wyczerpane smartfony. Co więcej stół V-TABLE X CHARGE może zostać wyposażony w kilka prostych aplikacji multi-touch, takich jak przeglądarka internetowa z możliwością definiowania lub blokowania wybranych stron internetowych lub pakiet gier dla małych i dużych dzieci.