15 lipca 2020

Najlepsze technologie multimedialne i dotykowe

Jeżeli szukasz firmy o ogromnym doświadczeniu, profesjonalnej i godnej zaufania to bardzo dobrze trafiłeś. Opisywane usługi należą do jednej z najepszych firm zajmujących się technologiami multimedialnymi.

Technologia dotykowa w korporacji

Klikanie myszą czy stukanie w klawiaturę stają się już przestarzałą metodą sterowania komputerem. Obecnie istnieją bardziej intuicyjne metody, coraz chętniej wybierane nie tylko przez indywidualnych użytkowników, ale i całe firmy czy przedsiębiorstwa. Dzisiaj za pomocą dotyku można sterować ekranami, które przybierają formę stołów lub ścian interaktywnych. Lekkie uderzenie w ikonę programu zastępuje kliknięcie myszką, a na wyświetlonej klawiaturze można wpisywać teksty. Oto przykłady zastosowania tego rozwiązania przez firmę Videofonika w korporacjach.

Videofonika oferuje najlepsze na rynku rozwiązania dotykowe, których zadaniem jest wspieranie oraz wyróżnienie projektu danej firmy. Działalność ma na celu dostarczać najwyższej jakości rozwiązania dotykowe, które pozwolą na interaktywną prezentację danej oferty. Tego typu urządzenia świetnie sprawdzają się w sektorze komercyjnym, pozwalając na odniesienie sukcesu.

Maspex
Zadaniem Videofoniki było dostarczenie oraz zainstalowanie 25 sztuk monitorów profesjonalnych 75” oraz kolejnych 25 sztuk o przekątnej 55”. Monitory o większej przekątnej stały się wyposażeniem sal konferencyjnych, które wykorzystuje się do spotkań z klientami oraz wewnętrznych spotkań w firmie. Monitory 55” to wyposażenie sal menadżerskich, które wykorzystywane są przez kadrę zarządzająca firmy. Wszystkie urządzenia podpięto do sieci, co pozwala administratorowi zarządzać nimi w łatwy sposób poprzez specjalne oprogramowanie dołączone do każdego monitora. Całość wykonanego projekt stanowi wyposażenie nowo wybudowanego i oddanego budynku zarządu firmy w Wadowicach.

Prografix Sp. z o.o.
Dla firmy Prografix przygotowano specjalne urządzenia interaktywne, które spełnia obecnie funkcję mobilnego stołu multimedialnego oraz tablicy interaktywnej w jednym. Głównym założeniem było wykorzystanie urządzenia na różnego rodzaju targach oraz eventach, gdzie będzie uatrakcyjniać ofertę firmy oraz przyciągać zwiedzających ciekawymi interaktywnymi grami. Drugim zadaniem urządzenia jest wykorzystanie go podczas prezentacji i spotkania z klientami oraz tzw. burz mózgów w siedzibie firmy. Do tego celu wykorzystano profesjonalny monitor 65”, który przykryto bezpiecznym szkłem V-GLASS z pojemnościowym ekranem dotykowym. Wszystko to razem zamknięto w specjalnej obudowie w kolorach firmowych klienta. Co więcej, całość uzupełniono wydajnym komputerem typu mini-PC, zbliżeniowym czujnikiem NFC oraz przyciskiem do sprzętowego obracania obrazu. Mobilność rozwiązania została zapewniona przez specjalny stojak na kółkach z elektryczną regulacją wysokości oraz kąta nachylenia ekranu, który za pomocą pilota w ciągu kilku sekund pozwala na szynką zamianę stolika w pionową tablicę.